×
Şirket Profili Yatırımcı İlişkileri Ürünlerimiz Satış Kanallarımız Hasar Hizmet Kanallarımız İletişim
×
YÖNETİM KURULU
 
Sn. Osman ARSLAN : Yönetim Kurulu Başkanı

1971 yılında Ankara’da doğdu. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İstatistik bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde yüksek lisansını tamamladı. 1995 yılında, Ziraat Bankası’nda göreve başladı. 1998-2004 yılları arasında çeşitli özel sektör bankalarında yöneticilik yaptı. 2004-2012 yılları arasında Halk Bankası’nda sırasıyla Bölüm Müdürü, Daire Başkanı, Genel Müdür Yardımcısı ve Arap Türk Bankası’nda Genel Müdürlük görevlerinde bulundu. Mart 2012 tarihinden itibaren Finansal Yönetimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Ziraat Bankası’nda görev yaptı. Ocak 2013 tarihinden itibaren de Uluslararası Bankacılık ve Ortaklıklar Genel Müdür Yardımcısı, Ağustos 2014 tarihinden itibaren de Bilgi Teknolojileri Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak Ziraat Bankasındaki görevlerine devam etti. 18 Şubat 2015 tarihinde Ziraat Katılım Bankası A.Ş. Genel Müdürü olarak atanan Arslan 08.06.2017 tarihine kadar görevine devam etti. Bu tarihten itibaren Türkiye Halk Bankası A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Sn. Sadık TILTAK : Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun oldu. 1988 yılında T. Garanti Bankası A.Ş.’de Müfettiş Yardımcısı olarak başladığı meslek hayatını, aynı bankada Şube Müdürü ve Genel Müdürlük Birimlerinde Müdür olarak devam ettirdi. 30.03.2012 tarihinde T. Vakıflar Bankası T.A.O. Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Tıltak, T. Vakıflar Bankası T.A.O. Kredi Komitesi, Kurumsal Yönetim ve Atama Komitesi ve Denetim Komitesi üyeliklerinin yanında, Vakıf Finans Factoring Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı, Vakıf Gayrimenkul Değerleme A.Ş., Vakıf Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ve Vakıf Portföy Yönetimi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili görevlerini yürüttü. 01.04.2014 tarihinden itibaren Türkiye Halk Bankası A.Ş.’de Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Sn. Yusuf Duran OCAK : Yönetim Kurulu Üyesi

1966 yılında Kadirli Osmaniye’de doğdu. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun oldu. Türkiye Halk Bankası A.Ş.’de Müfettiş Yardımcısı, Müfettiş, Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı ve Daire Başkanı görevlerinde bulunan Ocak, 18.07.2017 tarihinden itibaren Bankamız Finansal Yönetim ve Planlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

Sn. Hüseyin ZEYBEK : Yönetim Kurulu Üyesi

1970 yılında Ankara'da doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünden mezun oldu.1995 yılında Türkiye Halk Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığında meslek hayatına başladı.Sırasıyla Başmüfettiş, Şube Müdürü ve Organizasyon Daire Başkanı görevlerinde bulundu.Eylül 2017 tarihinden itibaren, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Kurumsal Mimari ve Ortaklıklar Koordinasyon Daire Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Sn. HAKAN BAŞARAN : Yönetim Kurulu Üyesi

1969 yilinda Istanbul?da dogdu. 1996 yilinda ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde lisans egitimini tamamladi. Ayni yil Pamukbank?ta uzman yardimcisi olarak göreve basladi. 1997- 2004 yillari arasinda meslek hayatina teftis kurulunda devam etti. 2004 yilinda Halkbank-Pamukbank birlesmesinden sonra sirasiyla Tekirdag Sube Müdürü, Ihtisas Kredileri Bölüm Müdürü, KOBI Pazarlama Bölüm Müdürü, Uluslararasi Bankacilik ve Yapilandirilmis Finansman Bölüm Müdürü, KOBI Pazarlama Daire Baskani, Pendik Ticari Sube Müdürü, Istanbul Anadolu 1. Bölge Koordinatörü olarak görev aldi. 9 Temmuz 2018 tarihinden itibaren ise Mevduat Yönetimi ve Pazarlama Daire Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Sn. Olcay Doğan : Yönetim Kurulu Üyesi

1970 yılında Ankara'da doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletmeden mezun olup, Yüksek Lisansını Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Bankacılık ve Finans olarak tamamladı.1994 yılında Türkiye Halk Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığında meslek hayatına başladı. Sırasıyla Başmüfettiş, Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı, ve İç Kontrol, Eğitim, Bütçe ve Performans Mevduat ve Nakit Yönetimi, Nakit Yönetimi Ticari Şube Müdürü ve Kurumsal Mimari Daire Başkanlığı görevlerinde bulundu. Şubat 2019 tarihinden itibaren, Türkiye Halk Bankası A.Ş. 31.05.2019 tarihinden itibaren de İnsan Kaynakları Grup Başkanı görevini yürütmektedir.

Sn. Bülent KARAN : Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür

İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi Petrol Mühendisliği Bölümü’nden 1991 yılında mezun olan Bülent Karan, Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İşletme yüksek Lisansı yapmıştır. İş hayatına 1991 yılında Aladdin Middle East Ltd. Şti.’de başlamıştır. Daha sonra medya, reklam, inşaat ve gıda sektörlerinde yönetici kademesinde görev yapmıştır. 2006 yılı Nisan ayında Halk Sigorta A.Ş.’de Pazarlama Grup Müdürü olarak göreve başlamıştır. Bülent Karan, 2007 yılı Eylül ayından itibaren Halk Sigorta A.Ş.’de Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Şubat 2012’den Mart 2015’e kadar Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve Mart 2015’ten itibaren Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Sayın Bülent Karan 11.07.2016 tarihinden beri vekaleten yürüttüğü Genel Müdürlük görevine, 01.12.2016 tarihinden itibaren asaleten atanmıştır.